BUSINESS ENGLISH

Eczacılık İngilizcesi

İş İngilizcesi Kurslarımızla Meslek Hayatınızda Çığır Açın!
Kariyer Yolu Yabancı Dil Kursu Ankara

Eczacılık İngilizcesi Kursu

Gelişen ve değişen dünyamızın oluşturduğu etkilerden bir tanesi de sınırların ortadan kaybolup kilometrelerin önemsiz hale gelmesidir. Dünyanın her yerinde insan sağlığına yönelik çalışmalar yapılmaktadır bunları yakından takip edip gelişiminize katkıda bulunabilmek için ise yabancı dile hakim olmanız gerekmektedir. Dünya ülkeleri tarafından ortak dil olarak kabul edilen ingilizce hakimiyeti hayli büyük öneme sahiptir.

Genel ingilizce hakimiyetinin yanı sıra alana özgü eczacılık ingilizcesi üzerinde de yetkinliğe kavuşmak önemli bir detaydır. Bizim öncelikli amacımız ise sizleri ingilizce anlamında yetkinliğe kavuşturmaktır. Eczacılık ingilizcesi kurslarımızda, bu sektörde hizmet veren ve kariyer hedefleri bu yönde olan kişiler için ilaç geliştirme, satış, paketleme, ilaç çeşitleri, klinik gibi içeriklerin üzerinde durulmaktadır. Cümle kalıplarını, yazma ve konuşma tekniklerini, alana özgü terminoloji bilgisi ile harmanlayarak sizlere en kaliteli eğitimi sunmaktayız. Eczacılık ingilizcesi kursumuzda dildeki dört beceri olarak adlandırılan; okuma, dinleme, yazma ve konuşma (reading, listening, writing, speaking ) gibi beceriler üzerinde durulmaktadır. Ayrıca, eczacılık ingilizcesi kursu eğitimlerimizde kişiye özel çalışma planı, bireylerin seviyesi ve ihtiyaçlarına uygun olarak eğitim danışmanlarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından en yüksek verimi alacağınız şekilde programlanmaktadır.

Eczacılık ingilizcesi eğitimlerimizde iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz kelimeler ve diyaloglara yönelik pratik uygulamaları içermesinin yanı sıra, türkçeden ingilizceye ve ingilizceden türkçeye sözlü ve yazılı çeviri pratikleri ile de geliştirilmektedir. Detaya inecek olursak; hasta ile diyalog, tıbbi kelimeler, raporlamalar, konferans ve sunum teknikleri gibi başlıklarda inceleyebiliriz. Sizler ingilizcenize yatırım yaparak kariyerinizdeki sıçramalara hazırlanırken uzman ekibimizle birlikte yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.

English for the Pharmaceutical

You are on the right path with our pharmaceutical english courses for to make a strong contribution to human health.

HEMEN BİLGİ AL

KVKK

15 + 3 =