Enerji Endüstrisi İngilizcesi

Günümüz dünyasında enerji sektörünün insanlara sağladığı sayısız avantaj bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da günden güne daha fazla gelişim gösteren alanlardan bir tanesidir. Globalleşen dünyamızda sınırların kaybolmasıyla birlikte çok uluslu yapılanmalar da oldukça artmış bulunmaktadır. Enerji ise dünyanın her yerinde rağbet gören bir alan olduğu için ülkeler daha fazla ortak iş yapma girişimindeler. Ortaklık söz konusu olduğunda ise sağlıklı bir iletişim en önemli detaylardan biridir. Dünya tarafından ortak dil olarak kabul edilen ingilizce hakimiyeti sayesinde sağlıklı ve kaliteli iletişimler kurabilme imkanına sahip olacaksınız. Bu sektörde hizmet veriyorsanız genel ingilizce bilginizin yanı sıra enerji endüstrisi ingilizcesine de hakim olmanız gerekmektedir.

Enerji endüstrisi kursumuzda verilen eğitimlerimizin ilk amacı iş arkadaşları ve müşterilerle sağlıklı bir iletişim ortamı kurmayı başarabilmektir. Dildeki dört beceri olarak adlandırılan okuma (reading), dinleme (listening), yazma (writing), konuşma (speaking) gibi beceriler alana özgü terminoloji ile harmanlanarak enerji endüstrisi kurslarımızda verilen eğitimlere profesyonel eğitmenlerimiz tarafından uyarlanmaktadır. Kişilerin çalışma alanlarına yönelik olarak oluşturulan örnek metinlerin türkçeden ingilizceye ve ingilizceden türkçeye yapılan çevirileriyle verilen eğitimin pekiştirilmesi sağlanır.

Enerji endüstrisi kursu  eğitimlerimizde bireylerin seviyesi ve ihtiyaçları ön planda tutularak kişiye özel eğitim planlaması eğitim danışmanlarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Ayrıca bu alanda oldukça fazla karşılaşacağınız alana özgü kelimeler, cümle kalıpları, yazma ve konuşma teknikleri detaylı olarak işlemekte ve pratiğe dökülmektedir. Genel olarak eğitim içeriği; enerji sektöre giriş, çevre koruma, yatırım planları, enerji sektörünün geleceği, pazar ve müşteri profili, toplantılar, yazılı belge hazırlama, raporlar, sunum teknikleri gibi başlıklardan oluşmaktadır.


English for Energy Industry

You are on the right path with our energy industry english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):