Finans İngilizcesi

Yaşamın her alanında olduğu gibi finans alanında da ingilizce vazgeçilmez bir nitelik haline gelmiştir. Finans ve bankacılık alanında çalışacaksanız veya çalışıyorsanız ve bu alanlarda yükselip kariyerinize yatırım yapmak istiyorsanız şüphesiz ki ingilizce seviyenizi üst düzeye çıkarmanız gerekmektedir. İngilizce bilmenin yanı sıra finans ingilizcesi alanında da basamakları oldukça hızlı tırmanmanız gerektiği gerçeği güncel dünyamızın bizleri ittiği öncelikli gerçeklikler arasındadır. Uluslararası profesyonel ve sosyal ortamda sağlıklı bir iletişim kurabilmek kariyerin zirvesine giden yolda yadsınamaz derecede büyük öneme sahiptir. Konu dilin spesifik bir alanında uzmanlaşmak olduğunda ise en mantıklı ve en verimli yol profesyonellerden yardım almak olacaktır.

Finans ingilizcesi kurslarımızda öğrencilerimize uzman ekibimiz ve alanında tecrübeli, profesyonel eğitmenlerimizle finans sektöründeki kariyerlerine hazır hale getirilmektedir. Dil hakimiyetine ek olarak finans sektörüne ait olan terminoloji hakimiyeti de sağlanarak bu alanda karşılaşılabilecek bütün durumlar ve problemler üzerinde deneyim kazanmaları sağlanmaktadır. Dilde dört beceri olarak kabul edilen; okuma (reading), dinleme (listening), yazma (writing), konuşma (speaking) becerileri terminoloji bilgileriyle harmalanarak paralel bir eğitim programıyla ilerlemektedir. Ayrıca finans ingilizcesi eğitimlerimizle tamamen öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim planı uzman ekibimiz tarafından düzenlenmektedir.

Tüm dünyada finans sektörünün temel dilinin ingilizce olduğu göz önünde bulundurularak finans ingilizcesi kursumuzda verilen eğitimler öncelikli olarak detaylı iş teklifleri ve iş mektupları yazabilme, iş toplantılarında aktif rol alarak fikirlerini ifade edebilme ve bakış açısını savunabilme, mali durum tabloları ve risk değerlendirme, kurumsal yönetim, bankacılık, birleşme ve alımlar gibi konular üzerine iş raporlarını anlayabilme gibi konuları içermektedir. Ayrıca detaylı olarak da grafik ve veri hazırlama teknikleri ve sunumu, ekonomik ve sosyal trendler, şirketin genel ve finansal anlamda güçlü ve zayıf yönlerinin değerlendirilmesi, ulusal ve uluslararası ekonominin değerlendirilmesi, şirketin finansal durumunun analizi, şirketlerin iş planlarının analizi, pazarlama, üretim, dağıtım kanalları, vaka çalışmaları ve konu ile ilgili görüş alış verişi, organizasyon yapısı, ürün ve servis ağı ve iş yapısı ile ilgili sunum teknikleri, müzakere ve iş toplantıları teknikleri, uluslararası iletişim ve yerel kültürü anlama vs. gibi içeriklerle eğitimlerimiz sürdürülmektedir.


Finance English Courses

You are on the right path with our finance english courses for to make a strong contribution to your career


Finans İngilizcesi Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):