BUSINESS ENGLISH

Futbol İngilizcesi

İş İngilizcesi Kurslarımızla Meslek Hayatınızda Çığır Açın!
Kariyer Yolu Yabancı Dil Kursu Ankara

Futbol İngilizcesi Kursu

Spor kavramı ortaya çıktığından itibaren her zaman evrensel olma özelliğini korumuştur. Futbol çeşitli dil, din ve ırkların harmanlanıp bir araya geldiği güzel bir oluşumdur ve diğer sporlarla kıyaslandığında en çok ilgi gören ve sevilen daldır. Dünyanın her kesiminden insan aktif ya da pasif olarak futbolla ilgilenmektedir. Buna bağlı olarak da bu alanda etkin olmak isterseniz yabancı dile de yeterince hakim olmanız gerekecektir. Bu alanda, yurtdışı ve uluslararası liglerde hizmet veren profesyoneller ve futbol sektörünün farklı pozisyonlarında kariyer hedefi olan bireyler için genel ingilizce bilgisinin yanı sıra spesifik futbol ingilizcesine de hakim olmak gerekmektedir.

Futbol ingilizcesi kurslarımızda verilen eğitimler alanında tecrübeli ve profesyonel eğitmenler tarafından sürdürülmektedir. Spor hayatında karşılaşılabilecek kelimeler ve cümle kalıpları ile birlikte konuşma teknikleri üzerinde detaylı olarak durulmaktadır. Futbol ingilizcesi kursumuzda gerçek hayatta alınan örnekler üzerinde pratikler yapılarak teorik bilgilerin pekişmesi sağlanmaktadır. Ayrıca futbol ingilizcesi eğitimlerimizde kişiye özel çalışma planı, eğitim danışmanlarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından işbirliği içerisinde, bireylerin seviyesi ve ihtiyaçları ön planda tutularak düzenlenmektedir.

English for Football

You are on the right path with our football english courses for to make a strong contribution to your career.

Futbol ingilizcesi eğitimlerimizde okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi temel becerilerin üzerinde durarak alana ait spesifik kelime bilgisiyle birlikte ingilizce seviyenizi üst basamaklara çıkartmaktayız. Daha yüksek verim alabilmeniz için bu alana yönelik oluşturulmuş örnek diyalogların türkçeden ingilizceye ve ingilizceden türkçeye çevirileri de ders içinde yapılmaktadır. Futbol ingilizcesi eğitimlerimizde; defans, forvet ve kaleci gibi pozisyon tanımlamaları, takım yöneticilerinin görev tanımları, sağlıklı iletişim becerileri gibi temel başlıklar detaylı olarak incelenmektedir. Sizler ingilizcenize yatırım yaparak kariyerinizde sıçrama yapmaya hazırlanırken biz de profesyonel ekibimizle birlikte yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.

HEMEN BİLGİ AL

KVKK

7 + 13 =