Havacılık İngilizcesi

 

Globalleşen dünyamızda sınırların ortadan kaybolmasında büyük öneme sahip olan departmanlardan bir tanesi de hiç kuşkusuz ki havacılık departmanıdır. Çok uluslu yapılanmalardan kaynaklı olarak bazı iletişim problemleriyle karşı karşıya kalınmaktadır, bu sorunları ortadan kaldırmak için de atılacak en uygun adım dil hakimiyetini geliştirmek olacaktır, özellikle de dünya tarafından ortak dil olarak kabul edilen ingilizce hakimiyetini. Bu sektörde çalışan ve sektörde kariyer yapmayı hedefleyen bireyler için ingilizce kaçınılmaz bir zorunluluk haline gelmiştir. Yalnızca günlük yaşama uygun olan temel ingilizce bilgisinin yanında alana özgü olan havacılık ingilizcesi anlamında da yetkin olmanız gerekmektedir.

Havacılık ingilizcesi kursumuzda verilen eğitimlerde karşınıza çıkabilecek olan kelimeler, cümle kalıpları, yazma ve konuşma tekniklerine odaklanılmaktadır. Uzman eğitmenlerimiz tarafından programlanan eğitim planlamalarında katılımcıların sağlıklı iletişim becerileri kazanarak havacılık terimlerini akıcı bir şekilde kullanabilmeleri sağlanmaktadır. Havacılık ingilizcesi kurslarımızda dört temel beceri olarak adlandırılan okuma, dinleme, yazma ve konuşma (reading, listening, writing, speaking) gibi beceriler gereken terminoloji ile desteklenerek yetkin bir ingilizce seviyesine ulaşmanız sağlanmaktadır. Havacılık ingilizcesi kurslarımızda kişiye özel çalışma planı eğitim danışmanlarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından öğrencimizin seviyesi ve ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenmektedir.

Havacılık ingilizcesi eğitimlerimizde; personellerle iletişim kurma becerisinin geliştirilmesi, kule ile iletişimin geliştirilmesi, teknik anlamda ingilizce becerilerinin geliştirilmesi, hava alanı güvenlik ingilizcesi, olağan dışı kriz durumlarında dilin etkin kullanımıyla çözüm sağlayabilme, telsiz ve telefon üzerinden etkin iletişimi sağlayabilme becerilerinin geliştirilmesi gibi başlıklar üzerinde durulmaktadır. Sizler ingilizcenize yatırım yaparak kariyerinizde sıçramalara hazırlanırken uzman ekibimizle birlikte yanınızda olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Aviation English Courses

You are on the right path with our aviation english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):