İnsan Kaynakları İngilizcesi

Günümüz insan ilişkilerinde şüphesiz ki en büyük eksiklik sağlıklı iletişim kuramıyor olmaktır bunun sebebi ise dili etkili bir biçimde kullanamıyor olmaktır. Dili etkili biçimde kullanabilmek ve sağlıklı bir iletişim kurabilmek için de o dile hakim olmak en temel kurallardandır. Globalleşen dünyamızın oluşturduğu etkilerden biri de artık çoğu şirketin çok uluslu yapıya sahip olduğu gerçeğidir, durum böyle olunca da tek bir dile hakim olmak yetersiz hale geliyor ve dünya tarafından ortak dil olarak kabul edilen ingilizceye yönelme durumunda kalıyoruz. İnsan kaynakları departmanını göz önüne aldığımızda temel ingilizce bilgisine hakim olmak gerektiği kadar insan kaynakları ingilizcesine de hakim olmak önemli bir detaydır.

İnsan kaynakları ingilizcesi kurslarında işe alım süreçlerinden eğitim süreçlerine varana kadar gerekli olabilecek tüm kelime bilgisi, cümle kalıpları ve konuşma teknikleri üzerinde durulur. İnsan kaynakları müdürleri, yetkilileri ve bu alanda çalışan personellerin ingilizce hakimiyeti kariyerlerinde büyük fırsatlar sunacaktır ve karşılarına çıkan bu fırsatları başarılı ve fark yaratacak biçimde kullanabileceklerdir. İnsan kaynakları ingilizcesi kursunda sunulan eğitim planlamamız temel ingilizce bilgisiyle harmanlanarak yazı ve konuşma dili arasındaki ayrıma da özellikle dikkat edilerek alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından profesyonelce düzenlenmektedir. Eğitimlerimiz, iş hayatınızın her basamağında gereksinim duyulan terminolojik bilgiyle birlikte faydalı yazışma ve konuşma kalıplarını içermektedir.

İnsan kaynakları ingilizcesi eğitimlerimiz ise kursiyerlerimizin gereksinimleri ve uygun zamanları doğrultusunda programlanmaktadır. Eğitimlerimizin detaylı içeriği ise; kariyer hedefiniz doğrultusunda, yazışmalar, işe alma görüşmeleri, iş yemekleri – toplantıları – seyahatleri, seminerler, konferanslar, mülakatlar, sunumlar, müşteri ilişkileri yönetimi, CV yazma, iş başvuruları ve mülakatlarda bulunma, sözleşmeler, marka yönetimi, zaman ve kriz yönetimi, çalışan ilişkileri, İK gelişimi uygulamaları, personel sorunları, rapor değerlendirmeleri, eğitim, ödül ve ücretlendirme, edüstriyel ilişkiler gibi başlıklardan oluşmaktadır. İngilizce yeterlik gelişimi tamamlanırken alanınıza özgü ingilizce eğitimini de tamamlamış olmanız kariyerinizdeki büyük sıçramanın ilk adımı olacaktır.


Human Resources English Courses

You are on the right path with our human resources english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):