Kabin Personeli İngilizcesi

Günümüz dünyasında havacılık sektörünün fazlasıyla ilerlemiş olmasına paralel olarak bu alanın önemi de artmış bulunmaktadır. En çok tercih edilen ulaşım seçeneklerinden biri haline gelmesiyle birlikte bu alanda çok uluslu yapılanma da hayli artmıştır. Buna bağlı olarak çalışanlardan özellikle ingilizceye tam anlamıyla hakim olmaları beklenmektedir. Kabin personeli ingilizcesi; anons yapma, uçak içi yolcu ile iletişim, uçak içi servis, havayolu terimleri gibi genel başlıklardan oluşmaktadır. Kabin ekipleri ve adaylarının ingilizce anlamında yetkin olmaları ile iletişimde doğacak aksaklıklar ortadan kalkacak, herhangi bir problem yaşanması engellenmiş olacak ve sağlıklı bir iletişim kurulabilecektir.

Kabin personeli ingilizcesi kurslarımızda öğrencilerimize genel ingilizce eğitiminin yanısıra alana özgü kelime bilgisi, cümle kalıpları ve konuşma teknikleri eğitimi de profesyonel eğitmenlerimiz tarafından sunulmaktadır. Kabin personeli ingilizcesi eğitimlerimizde kişiye en uygun ders planı eğitim danışmanlarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından öğrencimizin seviyesine ve ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenmektedir. Kabin personeli ingilizcesi kursumuzda gramer bilginizi ve genel olarak ingilizce seviyenizi geliştirecek eğitim ile paralel olarak havacılık sektörü çalışanlarıyla pratik olarak ingilizce konuşma becerisi, uçuş sırasında yolculardan ya da diğer etkenlerden kaynaklanan sorunlarla başa çıkabilme becerisi, duty – free satışı yapılan malzemelerin sunumu, yiyecek ve içecek menülerini tanıtabilme becerisini geliştirebilme, yolcu anonsları için telaffuz becerisinin geliştirilmesi, uçuş ile ilgili yolculara gereken bilginin verilmesi, uçuşlarda kültürel farka dayanan hassasiyetlere ilişkin iletişim becerisi, uçuş sırasında ortaya çıkabilecek sağlık problemlerinin çözümü ve ilk yardım, acil durumlar söz konusu olduğunda kokpit ekibi ile sağlıklı iletişim kurabilme ve raporlama becerisinin geliştirilmesi gibi başlıklar üzerinde durulmaktadır.

Kariyer yolunuzda önünüze çıkacak büyük fırsatları değerlendirebilmeniz için profesyonel ekibimizle birlikte gelişiminize katkıda bulunmaktan mutluluk duymaktayız.


English for Cabin Crew

You are on the right path with our cabin crew english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):