Lojistik İngilizcesi

Gelişen ve ilerleyen dünyamızla birlikte yaşam koşulları da oldukça değişmektedir. Ülkemizin de coğrafyası düşünüldüğünde kara lojistik sektörü önem sahibi alanlardan biridir. Uluslararası platformlarda yer almak isteyen firmaların ve bireylerin kuşkusuz ki öncelik vermesi gereken ilk alan ingilizce eğitimi olacaktır. Bu departmanda hzmet veriyorsanız yetkin bir ingilizce sahibi olmak sizlere büyük fırsatlar sunacaktır. Genel ingilizce bilgisinin yanısıra alana özgü lojistik ingilizcesine de hakim olmanız gerekmektedir.

Temel ingilizce bilgisini karşınıza çıkacak kelimeler, cümle kalıpları, yazma ve konuşma teknikleri ile harmanlayarak lojistik ingilizcesi kurslarımızda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Dört beceri olarak adlandırılan okuma, dinleme, yazma ve konuşma (reading, listening, writing ve speaking) alanlarında terminolojiyle içiçie olarak geniş yelpazede bir eğitim profesyonel eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Lojistik ingilizcesi kursumuzda verilen eğitim türkçeden ingilizceye ve ingilizceden türkçeye olmak üzere iki yönlü çeviri tekniklerini de içermektedir.

Lojistik ingilizcesi eğitimlerimizde kişiye özel eğitim planlaması ve birebir takibi öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaçlarına göre eğitim danışmanlarımız ve alanında uzman eğitmenlermiz tarafından düzelenmektedir. Bu departmanda dil bilgisinin de sağladığı pozitif katkıyla müşteri kitlelerini kolaylıkla arttırabilir ve şirketinize sayısız avantaj sağlayabilirsiniz. Öğrencilerimizin resmi evrak hazırlama, yazışmalarda dilin etkin kullanımı, etkileyici bir sunum gerçekleştirme gibi alanlarda yetkinlik kazanmalarını sağlamaktayız.

Lojistik ingilizcesi eğitimlerimiz; taşıma şekilleri, sevkiyat, stok, depolama, finans, paketleme, yükleme, senetler, ürünlerin ulaşımı, konteyner ile taşıma, dış ticaret kuralları, hacim, ağırlık, teslimat biçimi, kaza ve şikayet durumlarının yönetimi gibi başlıkları detaylı olarak incelenmektedir. Ayrıca eğitimlerimiz; tedarikçiler ile ilişkiler, tedarik zinciri, küresel tedarik ve üretim, envanter yönetimi, ulaşım ve dağıtım gibi içerikleri de kapsamaktadır.


English for Logistics

You are on the right path with our logistics english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):