Moda Sektörü İngilizcesi

Günümüzde moda sektörü hayli talep gören evrensel sektörlerdendir. Moda yalnızca bir yerleşim yerine bağlı olarak değişkenlik gösteren bir sektör değildir, tüm dünyanın yakından ilgilenip takip ettiği bir sektördür. Buna bağlı olarak da dünyanın her yerinde sağlıklı bir iletişim kurabilmek için tüm ülkeler tarafından ortak dil kabul edilen ingilizce hakimiyeti gerekmektedir. Ayrıca moda eğitimlerinin yurtdışında daha gelişmiş olduğu inkar edilemez bir gerçektir bu nedenle moda eğitimi almak isteyen öğrencilerin kesinlikle ingilizce anlamında yetkin olmaları gereklidir. Genel ingilizce bilgisinin yanısıra spesifik olarak moda sektörü ingilizcesi bilginiz de üst seviyede olmalıdır. Özellikle yurtdışındaki moda günlerine katılımınızda ve yeni trendleri incelemenizde ingilizcenin büyük katkısı olacağı tartışmasız bir gerçektir.

Moda sektörü ingilizcesi kurslarımızda uluslararası firmalarda hizmet veren profesyoneller ve moda sektöründe kariyer hedefleyen bireylere özgü programlanmış eğitimlerimiz mevcuttur. Dört beceri olarak adlandırılan okuma (reading), dinleme (listening), yazma (writing), konuşma (speaking) gibi becerilerin moda terminolojisiyle harmanlanmasıyla eğitimlerimiz sürdürülmektedir.

Moda sektörü ingilizcesi kursumuzda; moda trendleri, kumaş çeşitleri ve illüstrasyon teknikleri, moda tasarımı, stilistlik, moda pazarlaması ve satışı, imaj danışmanlığı, ayakkabı tasarımı, moda işletmeciliği, moda fotoğrafçılığı gibi ana başlıklar üzerinde durulmaktadır. Ayrıca moda sektörü ingilizcesi kurslarımızda kişinin seviyesi ve ihtiyaçlarına en uygun program profesyonel eğitmenlerimiz tarafından düzenlenmektedir. İş ve eğitim yaşamınızda karşınıza çıkabilecek olan tüm kelimeler, cümle yapıları konuşma ve yazma teknikleriyle harmanlanarak en kaliteli eğitim öğrencilerimize sunulmaktadır. Ayrıca türkçeden ingilizceye ve ingilizceden türkçeye yapılan yazılı ve sözlü çeviri pratikleri de dil gelişiminize büyük katkıda bulunacaktır. Bu sayede geniş bir perspektif sahibi olma yolunda büyük adımlar atma olanağınız da hayli yüksek olacaktır.


English for Fashion and Industry

You are on the right path with our fashion industry english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):