Mühendislik İngilizcesi

Dünyamızın durmaksızın gelişmesinde şüphesiz ki mühendislerin payı oldukça büyüktür. Globalleşmenin de getirdiği etkiyle özellikle büyük şirketlerde çok uluslu yapılanmalar hayli artmıştır. Yabancı ülkelerdeki şirketlerle çalışmalarının yanı sıra ortaklıklar da kurabiliyorlar. Buna bağlı olarak da sağlıklıve sorunsuz bir iletişim için çalışanlardan yabancı dile hakim olmaları bekleniyor.

Mühendislik ingilizcesi kurslarımızda verilen eğitimler ingilizce iletişim becerileri, ingilizcenin doğru ve akıcı kullanımı, mühendisliğe ait terimler gibi temel konuları içermektedir. Bu sektörde hizmet vermekteyseniz genel ingilizce bilginiz tek başına yeterli olmayacaktır, aynı zamanda mühendislik ingilizcesi ile ilgili detaylara ve bu alana ait terminolojiye de hakim olmanız gerekmektedir.

Mühendislik ingilizcesi kursunda alana özgü detayları dildeki dört beceriyle; okuma, dinleme, yazma, konuşma (reading, listening, writing, speaking) gibi becerilerle harmanlayarak sizlere en kaliteli eğitim hizmetini sunmaktayız. Mühendislik ingilizcesine ait terminoloji ile birlikte iş hayatınızda sıklıkla karşılaşacağınız cümle kalıpları, yazma ve konuşma teknikleri gibi detaylar alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından işlenmektedir. Mühendislik departmanına ait yazılı ve sözlü metinlerden örnekler alınarak türkçeden ingilizceye, ingilizceden türkçeye çevirileri yapılarak eğitiminizin pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

Mühendislik ingilizcesi eğitimlerinde ise kişiye özel çalışma planı eğitim danışmanlarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından bireylerin seviyesi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmaktadır. Bu departmana ait eğitimlerimizde; iletişim becerileri, ingilizcenin doğru ve akıcı kullanımı, ingilizce dilbilgisini daha iyi anlama ve kullanma, yazılı metinlerde kullanılan dilin inceliklerini kavrama, iş alanında kullanılan kelime hazinesinin genişletilmesi, toplantılarda daha yüksek verim elde etme, sunum teknikleri, farklı kültürlere yönelik dil eğitimi gibi temel başlıklar üzerinde durulmaktadır. Ayrıca, güvenlik önlemleri, kalite kontrolü, proje ve yönetim becerilerinin geliştirilmesi, hukuki alandaki yönetmelikler, rapor hazırlama gibi detaylar da oldukça önemli yer tutmaktadır. Sizler ingilizcenize yatırım yaparak kariyerinizde sıçramaya hazırlanırken profesyonel ekibimizle birlikte yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.

 


English for Engineering

You are on the right path with our engineering english courses for to make a strong contribution to human health.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):