Otel ve Restoran İngilizcesi

Globalleşen dünyamızda sınırların ortadan kalkmasına bağlı olarak teknolojinin de etkisiyle birlikte ülkeler arasındaki ilişkilerin sosyal, kültürel ve ticari anlamda genişleyip bizleri daha da büyük bir akımla sardığı inkar edilemez bir gerçektir. Ülkeler arasında gerçekleşen etkileşime dahil olduğumuzda ise iletişim bizi tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Fazla uzaklarda örnekler aramaya da gerek yok aslında, yurtdışına çıktığımızda yemek yemek zorundayız ya da bizim ülkemize bizim restoranlarımıza yabancı misafirler geldiğinde hizmet verebilmek için yine dil bilmemiz gereklidir. Bu bağlamda da dünyada ortak dil olarak kabul edilen ingilizceye hakim olmak atılması gereken ilk adımdır.

İngilizce öğrenmenin yanı sıra otel ve restoran ingilizcesi alanında özelleşmiş kelimeler ve önemli cümle kalıplarına da gereken ilgiyi göstermek gerekmektedir. Otel ve restoran ingilizcesi kursları özellikle otelcilik ve restoran sektöründe hizmet veren kişilere hitap etmektedir. Eğitimlerimizde temel ingilizceyle birlikte otel ve restoran ingilizcesine ait detayları bir arada pişirip sizlere güzel bir sunum yaparak öğrecilerimizin yabancı müşteriler ile akıcı bir dille sağlıklı bir iletişim kurmalarına olanak sağlamaktayız.

Otel ve restoran ingilizcesi kursumuzun genel içeriği iş hayatında duyulan ingilizce ihtiyacına yönelik olmakla birlikte; resepsiyon, otel hizmetleri, rezervasyon, yiyecek – içecek, servis, sunum gibi temel içeriklerden oluşmaktadır. Dört temel beceri olarak adlandırdığımız reading, listening, writing, speaking (okuma, dinleme, yazma, konuşma) gibi becerileri alana özgü terminolojik bilgiyle harmanlayarak öğrencilerimizin daha yüksek verim almasına imkan sağlamaktayız.  Otel ve restoran ingilizcesi eğitimlerimizde kişilerin ihtiyacına uygun olarak ders planlaması alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından birebir olarak düzenlenmektedir.


Hotel and Catering Industry

You are on the right path with our hotel and catering industry english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):