Otomobil Endüstrisi İngilizcesi

Gelişen ve ilerleyen dünyamızın globalleşmesiyle birlikte ülkeler arasındaki sınırlar neredeyse kaybolmuştur. Buna bağlı olarak kilometrelerin önemi de ortadan kalkmıştır. Teknoloji sayesinde insanlar birbirleriyle iletişim kurabiliyor ve bunu ortak çalışmalara hatta iş ortaklıklarına dökebiliyorlar. Bunların sonucu olarak da özellikle büyük şirketlerde çok uluslu yapılanmalar oldukça artmış bulunmaktadır. Başarılı bir çalışma ortamı ve kaliteli ortaklıklar kurulabilmesi için de ilk şart sağlıklı bir iletişim kurabilmektir. İletişim için dünya tarafından ortak dil olarak kabul edilen ingilizce bu sektörde de hayli büyük bir gereksinim haline gelmiştir. Genel ingilizce bilgisinin yanı sıra otomobil endüstrisi ingilizcesine de hakim olunması gereklidir.

Otomobil endüstrisi ingilizcesi kurslarımızda verilen eğitimler bu alanda tecrübe sahibi ve uzman eğitmenler tarafından sağlanmaktadır. Dilde dört beceri olarak adlandırılan; okuma, dinleme, yazma, konuşma (reading, listening, writing, speaking) gibi beceriler alana özgü terminoloji ile taçlandırırarak eğitimlerimizin kalitesini yükseltmekteyiz.

Otomobil endüstrisi ingilizcesi kursumuzda, çalışma hayatınızda fazlasıyla karşılaşacağınız kelime bilgisinin yanısıra cümle kalıpları, konuşma ve yazma teknikleri de detaylı bir biçimde işlenmektedir. Otomobil endüstrisi ingilizcesi kursu eğitimlerimizde bireylerin seviyesi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kişiye özel çalışma programı, eğitim danışmanlarımız ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından işbirliği içerisinde planlanmaktadır. Bu departmana yönelik eğitimlerimiz, araç satın almayı etkileyen faktörler, arabaları oluşturan parçalar,yenilikler, güvenlik, dizayn, üretim süreci, yol testleri, toplantılar, raporlar, sunumlar, yazılı belge hazırlama, etkin iletişim becerileri gibi başlıklar altında incelenmektedir. Sizler ingilizcenize yatırım yaparak kariyerinizde büyük sıçramalara hazırlanırken yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.


English for the Automobile Industry

You are on the right path with our automobile industry english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):