Satış ve Satın Alma İngilizcesi

Globalleşen dünyamız adeta ülkeler arasındaki sınırların ortadan kaybolmasına neden olmuştur buna bağlı olarak da bütün ülkelerle geniş çapta etkileşim içinde olmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Bu etkileşim ise sosyal, kültürel ve ticari hayatımız üzerinde birçok avantaja sahiptir. Her ülkede kendi kaynaklarının yoğunluğuna ve ihtiyaçlara yönelik üretimler yapılır ve globalleşmenin de etkisiyle yalnızca ülke içinde değil dünya çapında bir satış ve satın alma yöntemi izlenmektedir. Bu departmanlarda hizmet veriyrsanız yabancı müşteriler ve iş arkadaşlarıyla oldukça iyi iletişim kurmanız gerekecektir. Dünya dili olarak kabul edilen ingilizce ticarette de ortak dil olarak kabul edildiği için sağlıklı ve kaliteli bir iletişim için ingilizce hakimiyeti olmazsa olmazlardandır.

Teknik bilgilere kendi ana dilinizde hakim olduğunuz gibi satış ve satın alma inigilizcesi olarak adlandırılan spesifikleştirilmiş alanda da hakim olmanız gerekecektir. Müşterileriniz ve tedarikçilerinizle olan satış diyaloglarında hakimiyet sağlamak ve sağlıklı bir biçimde yönetebilmek için sahip olunan temel ingilizce bilgisinin satış ve satın alma ingilizcesi ile taçlandırılması kariyerinizde büyük kapıların açılmasına olanak sağlayacaktır. Satış ve satın alma ingilizcesi kursumuzda verilen eğitim bu departmanla ilgili gereksinim duyulabilecek olan tüm kelimeler, cümle kalıpları ve konuşma tekniklerini verimli bir şekilde zihninize almanıza yöneliktir. Eğitim içeriklerimizin temeli olan terminoljiye hakim olmak kariyer yolunuzda sizlere büyük fırsatlar sunacak ve belki de hayal bile edemeyeceğiniz kadar büyük kapılar açacaktır.

Satış ve satın alma ingilizcesi kurslarında katılımcılarımıza temel ingilizce eğitiminin yanısıra akıcı konuşma becerisi, alana özgü kelimeler, deyimler ve terimler aracılığıyla etkileyici sunum ve toplantılar, telefon görüşmeleri üzerinde durulur. Dildeki dört temel beceriyle birleştirilerek alana özgü sunulan eğitimlerimiz, iş hayatınızda karşınıza çıkabilecek durumlara yönelik konuşma teknikleri ve profesyonel ifadelerle etkili bir izlenim bırakmanız sağlanacaktır.

Satış ve satın alma ingilizcesi kurs eğitimlerinde öğrencilerimizin seviyesi ve gereksinimleri göz önünde tutularak en uygun çalışma planı eğitim danışmanlarımız ve uzman öğretmenlerimiz tarafından yapılacaktır. Eğitim içeriği ise genel olarak, müşteriye ve tedarikçiye yaklaşım, teklif kavramı ve geliştirilmesi, müzakereler, sipariş ve teslimatı, şikayet, satış toplantıları, fuarlar, pazarlıkta püf noktalar, sözleşme şartları gibi konular işlenerek satış ve satın alma departmanında üstün başarı sağlamanıza büyük imkan oluşturulmaktadır.


English for Sales and Purchasing

You are on the right path with our sales and purchasing english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):