Tanıtım ve Pazarlama İngilizcesi

Durmaksızın gelişen ve ilerleyen dünyamızda her gün farklı fikirlerle, üretimlerle karşı karşıya kalmaktayız. Karşılaştığımız fikir ve ürünlerin kabulü ve pazarlaması için de onları tanımamız gerekmektedir bu nedenle de kaliteli ve pürüzsüz bir iletişim sağlamak durumundayız. İletişimin de ilk adımı dili etkin bir şekilde kullanabilmeyi gerektirir. Globalleşmenin oluşturduğu etkiyle ülkeler arasındaki sınırlarında kaybolduğunu göz önünde tutarak ortak dil olarak kabul edilen ingilizce etkili bir tanıtım ve pazarlamanın en önemli detaylarından biri haline gelmiştir. Temel ingilizce bilgisinin yanı sıra alana özgü olan tanıtım ve pazarlama ingilizcesine de olabildiğince hakim olmak gerekmektedir.

Tanıtım ve pazarlama ingilizcesi kursumuzda temel ingilizce bilgisini iş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız terminolojiyle harmanlayarak sizlere en kaliteli tanıtım ve pazarlama ingilizcesi eğitimini alanında uzman eğitmenler tarafından sunmaktayız. İş ortamınızda etkili bir izlenim bırakabilmeniz ve adınızdan söz ettirebilmeniz için ihtiyacınız olan uluslararası pazarlama teori pratikleri terimlernin sunumu, uluslararası işletme ve pazarlama kavramlarının anlaşılması, tanıtım ve pazarlama alanında kelime hazinesinin artırılması, etkili ve akıcı bir ingilizce düzeyine ulaşılması gibi detaylara önem verilmektedir.

Tanıtım ve pazarlama ingilizcesi kurslarımızda spesifik olarak; nesne ve çevre, bilgi toplama ve piyasa araştırması, müşteri davranışı ve sınıflandırma, ürün ve marka yönetimi, yeni ürün geliştirme ve fiyatlandırma stratejisi, reklamcılık ve dağıtım kanalları, interet tabanlı pazarlama, kişisel satış, satış promosyonları, halkla ilişkiler, ilişki pazarlaması, küresel pazarlama yönetimi, strateji ve analiz teknikleri, müşteri ilişkileri, franchising, servis pazarlaması ve güncel pazarlama teknikleri gibi başlıkların üzerinde durulmaktadır.

Tanıtım ve pazarlama ingilizcesi kurslarımız ise eğitim danışmalarımız ve uzman eğitmenlerimiz eşliğinde kişiye özel olarak ihtiyaçlarına ve seviyesine uygun olarak planlanmaktadır. Kariyer yolunuza açılan kapılardan geçmenize katkıda bulunmaktan mutluluk duyarız.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):