Teknoloji İngilizcesi

Sürekli gelişen ve değişen dünyamızın dinamiğine ayak uydurabilmek için teknolojiyle fazlasıyla etkileşimde kalmak durumundayız. Her alanda olduğu gibi teknolojide de ingilizce ortak dil olarak kabul edilmektedir öyle ki, günlük hayatımızda kişisel bilgisayarımızı kullanırken bile birçok ingilizce kelimeyle karşılaşıyoruz bu nedenle konu teknoloji olduğunda ingilizce vazgeçilmez bir detay haline geliyor. Teknoloji ingilizcesi eğitimlerimiz günümüzün en hızlı değişen ve gelişen sektörü olan bilişim sektöründe yeni teknolojileri yakından takip ederek değişimlere kısa sürede adapte olmamızı sağlayacak şekilde planlanmaktadır.

Teknoloji ingilizcesi kursumuzda teknoloji diline ait ingilizce terimler ve bunların kullanım şekli aktif olarak işlenmektedir. Ayrıca uluslararası müşterileriniz ve iş arkadaşlarınızla gerçekleştirdiğiniz yazılı ve sözlü iletişimin yeterince sağlıklı ilerlemesi ve iletişim esnasında kendinizi rahat hissetmenize olanak sağlamak üzerine programlamalar teknoloji ingilizcesi kurslarımızda hizmet vermekte olan profesyonel eğitmenlerimiz tarafından düzenlenmektedir. Teknoloji ingilizcesi kurslarımızda öğrencilerimizin seviyesi ve ihtiyaçları ön planda tutularak eğitim programı düzenlenmektedir.

Teknoloji ingilizcesi eğitimlerimiz yazılım bilgisi, medya, software ve network gibi içerikleri kapsamaktadır. Ayrıca teknoloji ile ilgili makalelerin türkçeden ingilizceye ve ingilizceden türkçeye çeviri teknikleri de işlenmektedir. Teknolojik terminoloji eğitimi ile birlikte okuma, dinleme, yazma ve konuşma ( reading, listening, writing, speaking ) gibi becerilerin gelişimine öncelik verilerek dil hakimiyetine katkıda bulunmaktayız. İngilizce bilmenin yanısıra bu alanda gereken teknolojik terimlere de olabildiğince hakim olmak gerekmektedir ki teknolojik alandaki sunumlarda etkili iletişim becerileriyle başarı sağlanabilsin. Eğitimlerimizin kişiye özgü gelişim avantajıyla birlikte kariyerinizin zirvesine tırmanırken önünüze çıkan fırsatları yabancı dil hakimiyetiniz aracılığıyla en yüksek verimle değerledirebileceksiniz.


Technology English Courses

You are on the right path with our technology english courses for to make a strong contribution to your career.


İş İngilizcesi Kursu Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):