Ticaret İngilizcesi

Gelişen ve değişen dünyamızda ülkeler arası etkileşim kaçınılmaz bir gerçek haline gelmiştir. Doğal olarak ortak dil olarak kabul edilen ingilizce aracılığıyla iletişim kurulmaktadır. İş alanında daha aktif olabilmek için sağlıklı bir iletişim kurabilmek en büyük gereksinimdir ve dünya bazında aktif olabilmek için yabancı dili de olabildiğince aktif kullanmak gerekmektedir. Tek başına ingilizce bilmek ne yazık ki bu alanda tam anlamıyla yeterli değildir. Aynı zamada ticari anlamda ingilizce becerisinin ve özellikle bu alana yönelik teknik terimlerin geliştirilmesine odaklanarak bir eğitim planı oluşturmaktayız.

İş ortamınızda etkili bir iletişim kurmak adına gereksinim duyulan tüm dil becerilerine yönelerek ticaret ingilizcesi terminolojisi kullanarak toplantılar, sunumlar yapma ve sözleşme görüşmeleri gibi çalışmalara odaklanmaktayız. Bu alanda en verimli şekilde ilerleyebimek için öncelikli olarak dildeki dört beceri üzerine yönelerek ticaret ingilizcesi eğitimlerimizi pekiştirerek daha da kalıcı hale gelmesini sağlamaktayız. Reading (okuma), listening (dinleme), writing (yazma), speaking (konuşma) gibi becerilerin gelişmesine katkıda bulunarak örneğin bir uluslararası ticaret fuarında etkileyici bir ticaret uzmanının ortaya çıkması sağlanmaktadır.

Ticaret ingilizcesi kurslarımızda profesyonel eğitmenlerimiz tarafından düzenlenen eğitim programlarımızda bir ticaret heyeti organizasyonuna katılma, yazışma ve telefon görüşmeleri, müzakere yöntemleri gibi geniş alanlarda düzenlenmiştir. Ticaret ingilizcesi kursu programlarımızda öncelikli olarak etkili konuşma, sunum teknikleri, iş yazışmaları, müşteri ilişkileri, toplantı teknikleri, kurumsal strateji, pazarlama etiği, takım kurma gibi içeriklere yönelik eğitimler verilmektedir. Ticaret ingilizcesi eğitimlerimizde ise kişiye özel düzenlenen eğitim ve çalışma programlarıyla öğrencilerimizin ulaşmak istedikleri seviyeye en sağlam ve en kısa sürede ulaşmaları sağlanmaktadır. Terminoloji ve gereken temel ingilizce eğitimi paralel olarak sürdürülmekte olup öğrencimizin dildeki hakimiyeti kurmasını sağlamaktayız. Ticaret ingilizcesi kursundan sonra kendinizdeki ilerlemeyi farketmemeniz imkansız olacak. Sizler geleceğinize yatırım yaparken bizler de uzman ekibimiz ve profesyonel eğitmenlerimizle birlikte yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.


Commerce English Courses

You are on the right path with our commerce english courses for to make a strong contribution to your career.


Mesleki İngilizce Ön Kayıt

    Kayıt Ol / Bilgi Al

    Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):