Genel İngilizce Kursu

İngilizce Korkulu Rüyanız Mı? Öyleyse Henüz Tanışmadık..

Genel İngilizce Kurslarımızla Korkunun Yerini Başarıya Bırakmaya Hazır Olun!

VIP sınıflarda, seviyenize uygun mini gruplarla dolu dolu bir İngilizce kursu alın. Eğitime ek ücretsiz speaking club derslerimizle bolca konuşma pratiği yaparken, sınırsız etüt imkanıyla da katılamadığınız ya da anlamadığınız dersleri tekrar edin. Alanında uzman hocalardan alacağınız genel İngilizce kursu programlarımız ile İngilizcedeki dört beceride de hızla gelişin.

En kaliteli İngilizce kursunu, en uygun fiyatlarla “Öğrenme ve Uygulama Garantisiyle” alın!

DETAYLAR İÇİN: (0312) 285 0223

**Tüm seviyeler için iki haftada bir yeni gruplarımız açılmaktadır. Gün ve saatler öğrenci taleplerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Çocuk – Genç ve Yetişkin Grupları

Tüm Seviyeler (A1-A2-B1-B2-C1-C2)

Ücretsiz Telafi Dersleri

Sınırsız Etüt

Konuşma Kulüpleri

Öğrenme ve Uygulama Garantisi

Kaliteli Eğitim – Uygun Fiyatlar

Ücretsiz Kaynaklar

İngilizce Korkulu Rüyanız Mı?

Öyleyse Henüz Tanışmadık..

Genel İngilizce kurslarımızla korkunun yerini başarıya bırakmaya hazır olun! Gelin başarının hazzını birlikte yaşayalım..

09 10
days
18 19
hrs
36 37
mins
26 27
secs

Haydi Kariyer Yolunda Buluşalım 🙂

Ön Kayıt – Ön Bilgi Formu

  Kayıt Olmak İstediğiniz Program:

  BEGINNER / A1


  Bu Programı Tamamladığınızda: Sıradan ve gündelik deyişlerle ilgili son derece yalın ifadeleri anlayıp, kullanabilirsiniz. Kendinizi tanıtabilir ve karşınızdaki kişinin yavaş ve anlaşılır konuşması durumunda onunla iletişim kurabilirsiniz. İlan, afiş ve kataloglarda yer alan basit cümleleri anlayabilir, kısa ve basit bir mektup yazabilir, temel kişisel bilgilerinizin yer aldığı bir formu rahatlıkla doldurabilirsiniz.

  ELEMENTARY / A2


  Bu Programı Tamamladığınızda: Aile, yakın çevre, alışveriş, eğitim, iş vb. alanlarda sıklıkla kullanılan deyimleri anlayabilirsiniz. Alışılagelen konular üzerinde yalın iletişim kurabilirsiniz. Ailenizin ve diğer kişilerin yaşam koşullarını, mesleki etkinliklerini, eğitimlerini yalın ögelerle betimleyebilirsiniz. Bir teşekkür mektubu yazabilir, reklam, menü, tarife gibi gündelik belgelerde ön görülen özel bir bilgiyi bulabilirsiniz.

  PRE-INTERMEDIATE / B1


  Bu Programı Tamamladığınızda: Doğal ve akıcı bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. İş, okul, eğlence vb. bilinen konuları anlayabilir, bir olayı, bir deneyimi, bir düşü anlatabilirsiniz. Yavaş ve anlaşılır konuşulması halinde birçok radyo ve televizyon yayınını fazladan bir çaba göstermeksiniz anlayabilirsiniz. Konuşulan yabancı dilin kullanıldığı bölgeye yaptığınız bir yolculukta  karşılaşılabilecek durumların birçoğuyla başedebilirsiniz.

  INTERMEDIATE / B2


  Bu Programı Tamamladığınızda: Karmaşık metinlerdeki somut ya da soyut konuların özünü anlayabilir, geniş bir konu dizgisi içerisinde kendinizi açık ve ayrıntılı bir şekilde ifade edebilir, güncel konulara ilişkin görüş bildirebilirsiniz. Oldukça uzun konferansları ve güncel olaylara ilişkin televizyon yayınlarını, haberleri, filmleri anlayabilirsiniz. Bir anadili konuşucusuyla sıradan bir etkileşimi olanaklı kılan rahatlık derecesinde konuşabilirsiniz.

  UPPER-INTERMEDIATE / C1


  Bu Programı Tamamladığınızda: Uzun ve zorlu metinleri anlayabilir, örtük anlamlarını kavrayabilirsiniz. Doğal ve akıcı bir biçimde kendinizi ifade edebilir, mesleki ve akademik konularda dili esnek ve etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Alanınızla ilgili olmasa dahi uzun teknik yönergeleri anlayabilirsiniz. Genel, mesleki ya da boş zaman etkinlikleri gibi geniş bir konu dizgisi içinde kendinizi kısıtlamadan geniş bir söylemde bulunabilirsiniz.

  ADVANCED / C2


  Bu Programı Tamamladığınızda: Okuduğunuz ve duyduğunuz her şeyi neredeyse bir çaba göstermeksizin anlayabilir, yazılı ve sözlü olguları özetleyerek yeniden oluşturabilir, doğal ve akıcı bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Karmaşık konularla bağlantılı ince anlam farklılıklarını ayırt edebilirsiniz. Hızlı konuşulduğunda özel bir şiveyi tanıyacak zamanınızın olması koşuluyla, sözlü dili hiçbir güçlükle karşılaşmadan anlayabilirsiniz.