Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kurslarımızla Korkunun Yerini Başarıya Bırakmaya Hazır Olun! En kaliteli İngilizce kursunu, en uygun fiyatlarla “Öğrenme ve Uygulama Garantisiyle” alın!

HEMEN BİLGİ AL

KVKK

7 + 6 =

İngilizce Korkulu Rüyanız Mı? Öyleyse Henüz Tanışmadık..

VIP sınıflarda, seviyenize uygun mini gruplarla dolu dolu bir İngilizce kursu alın. Eğitime ek ücretsiz speaking club derslerimizle bolca konuşma pratiği yaparken, sınırsız etüt imkanıyla da katılamadığınız ya da anlamadığınız dersleri tekrar edin. Alanında uzman hocalardan alacağınız genel İngilizce kursu programlarımız ile İngilizcedeki dört beceride de hızla gelişin.

✓ Çocuk – Genç ve Yetişkin Grupları
✓ Tüm Seviyeler (A1-A2-B1-B2-C1-C2)
✓ Ücretsiz Telafi Dersleri
✓ Sınırsız Etüt

ÖN BİLGİ FORMU

9 + 9 =

✓ Konuşma Kulüpleri
✓ Öğrenme ve Uygulama Garantisi
✓ Kaliteli Eğitim – Uygun Fiyatlar
✓ Ücretsiz Kaynaklar
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
2024-07-04
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kariyer Planim icin IELTS puani almam lazimdi. Kariyer Yolundan Nasrin Hoca ile calisarak bu hayalime kavustum. Sizler de gonul rahatligi ile KARIYER YOLUNU tercih edebilirsiniz.
Esen ağıroğlu
Esen ağıroğlu
2024-06-20
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kariyer yolu Silay hoca dan online ders aldım. Adım adım video ve canlı dersleri takip ettimde eksiklerimi ve tekniği öğrendim. Sadece dersleri dinlemek tabi ki yeterli değil en büyük çaba öğrenen de ama hocayı dinleyip adımları , söylenenleri yaptığımızda çok çok verimli bir kurs haline geliyor. Silay hocama ve Kariyer yolu' na çok teşekkür ederim. DEVAM: kurs bittikten sonra sorularım olmasına rağmen ve bazı testlerin cevaplarını alabilmek mümkün olmadı. Çünkü Silay hocaya ulaşmak imkansız.
Yusuf Yazgan
Yusuf Yazgan
2024-05-16
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
THY pilotluk mülakat sürecimde ielts sınavından 6.0 almam gerekiyordu. İstediğim hocalardan yüz yüze birebir eğitim alma şansım oldu ve diğer çalışanlar da dahil hepsinden çok memnun kaldım. Mülakatlarımın yoğunluğunda ara verme şansı tanıdılar. Kötü seviyede başlamama rağmen 3 aylık kısa süreçte 6.0 puanı almayı başardım. Destekleri için hepsine ayrı teşekkür ederim.
bahar eren doruk
bahar eren doruk
2024-05-01
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Yaklaşık 4 ay gibi bir sürede Erdem Karabulut hocam sayesinde üniversitede aldığım eğitimden çok daha fazlasını öğrendim. Hatta o kadar çok eksik yanımı fark ettim ki bunların hepsini öğrenme fırsatını yakaladım. Erdem Hoca alanında gerçekten çok başarılı ve özverili birisi, kendisine verdiği emekler için sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisinden sadece Almanca değil, nasıl iyi bir öğretmen olunur, nasıl icra edilmelidir onu da öğrendiğimi düşünüyorum. Kendisinin öğrencilere yönelik sabrı ve öğretimi bana çok örnek olmuştur. İyi ki kendisini tanıma fırsatım oldu, bu fırsatı yakalamış olmak hayatımın dönüm noktasıdır. Ayrıca yaşanan en ufak teknik bir sıkıntıda bilgi veren, dersleri zamanında sisteme yükleyerek Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilere kaliteli bir yds kursu bulmanın bu kadar zor olduğu bir zamanda erişme imkanı sunan tüm Kariyer Yolu ailesine çok teşekkür ederim.
Selin Şahin
Selin Şahin
2024-04-30
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Merhabalar, Erdem Hocamızın YDS kursunu almış biri olarak kesinlikle kaliteli bir eğitim ve iyi bir yönlendirme almak isteyen herkese gerek Erdem Hocamızı gerek ise sağladıkları iletişim ve kolaylıklar ile Kariyer Yolunu gönül rahatlığı ile tavsiye ederim✨ Erdem Hocamızın alanında kendini kanıtlamış, vermiş olduğu eğitim ile öğrencilerine güzel bir eğitim hayatı sunan seçkin öğretmenlerimizden olduğunu ben de bu kursa katılarak bizzat deneyimlemiş oldum✨Buradan tekrar değerli hocamıza teşekkürlerimi iletmek isterim, hocamız sayesinde kısa süre içerisinde çok güzel bir puan elde ettim✨🙏
Büşra Oktay
Büşra Oktay
2024-04-29
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Erdem hocamiz sayesinde kendimi çok geliştirdim buna vesile olan kariyer yoluna da çok teşekkür ediyorum herhangi bir sorunda direkt olarak ilgileniyorlar ve çözüm sağlıyorlar 👍👍
Arzu Cakmak
Arzu Cakmak
2024-04-27
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Sayın Erdem hocam ve Kariyer yolu ekibinden son derece memnunum. Çok teşekkür ediyorum. Almanca yds ye kesinlikle Kariyer yolu ve Erdem hocam ile hazırlanmanızı tavsiye ederim. Ekip çok ilgili ve güler yüzlü.
Zekiye Guner
Zekiye Guner
2024-04-27
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Yds sürecinde bana ışık tutan, emeklerinin asla yadsınamayacağı, bizlerle özenle ilgilenip almanca gibi zor bir dilin sınavında güzel başarılar elde etmemizi sağlayan çok kıymetli Erdem hocama ve bizleri kendisi ile buluşturan kariyer yolu ekibine minnettarım.
Kamer Cinar
Kamer Cinar
2024-04-27
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Hem Erdem Hocanin hemde Silay Hocanin kurslarina katilmis biri olarak derslerden özellikle dilbilgisi ve kelime dağarciği açisindan büyük ilerleme sağladim.Emekleriniz için sonsuz tesekkürler!
A1 İngilizce Kursu

BEGINNER / A1

Bu Programı Tamamladığınızda: Sıradan ve gündelik deyişlerle ilgili son derece yalın ifadeleri anlayıp, kullanabilirsiniz. Kendinizi tanıtabilir ve karşınızdaki kişinin yavaş ve anlaşılır konuşması durumunda onunla iletişim kurabilirsiniz. İlan, afiş ve kataloglarda yer alan basit cümleleri anlayabilir, kısa ve basit bir mektup yazabilir, temel kişisel bilgilerinizin yer aldığı bir formu rahatlıkla doldurabilirsiniz.

A2 İngilice Kursu

ELEMENTARY / A2

Bu Programı Tamamladığınızda: Aile, yakın çevre, alışveriş, eğitim, iş vb. alanlarda sıklıkla kullanılan deyimleri anlayabilirsiniz. Alışılagelen konular üzerinde yalın iletişim kurabilirsiniz. Ailenizin ve diğer kişilerin yaşam koşullarını, mesleki etkinliklerini, eğitimlerini yalın ögelerle betimleyebilirsiniz. Bir teşekkür mektubu yazabilir, reklam, menü, tarife gibi gündelik belgelerde ön görülen özel bir bilgiyi bulabilirsiniz.

B1 İngilizce Kursu

PRE-INTERMEDIATE / B1

Bu Programı Tamamladığınızda: Doğal ve akıcı bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. İş, okul, eğlence vb. bilinen konuları anlayabilir, bir olayı, bir deneyimi, bir düşü anlatabilirsiniz. Yavaş ve anlaşılır konuşulması halinde birçok radyo ve televizyon yayınını fazladan bir çaba göstermeksiniz anlayabilirsiniz. Konuşulan yabancı dilin kullanıldığı bölgeye yaptığınız bir yolculukta karşılaşılabilecek durumların birçoğuyla başedebilirsiniz.

B2 İngilizce Kursu

INTERMEDIATE / B2

Bu Programı Tamamladığınızda: Karmaşık metinlerdeki somut ya da soyut konuların özünü anlayabilir, geniş bir konu dizgisi içerisinde kendinizi açık ve ayrıntılı bir şekilde ifade edebilir, güncel konulara ilişkin görüş bildirebilirsiniz. Oldukça uzun konferansları ve güncel olaylara ilişkin televizyon yayınlarını, haberleri, filmleri anlayabilirsiniz. Anadili İngilizce olan biriyle sıradan bir iletişimi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

C1 ingilizce Kursu

UPPER-INTERMEDIATE / C1

Bu Programı Tamamladığınızda: Uzun ve zorlu metinleri anlayabilir, örtük anlamlarını kavrayabilirsiniz. Doğal ve akıcı bir biçimde kendinizi ifade edebilir, mesleki ve akademik konularda dili esnek ve etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Alanınızla ilgili olmasa dahi uzun teknik yönergeleri anlayabilirsiniz. Genel, mesleki ya da boş zaman etkinlikleri gibi geniş bir konu dizgisi içinde kendinizi kısıtlamadan geniş bir söylemde bulunabilirsiniz.

C2 İngilizce Kursu

ADVANCED / C2

Bu Programı Tamamladığınızda: Okuduğunuz ve duyduğunuz her şeyi neredeyse bir çaba göstermeksizin anlayabilir, yazılı ve sözlü olguları özetleyerek yeniden oluşturabilir, doğal ve akıcı bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Karmaşık konularla bağlantılı ince anlam farklılıklarını ayırt edebilirsiniz. Hızlı konuşulduğunda özel bir şiveyi tanıyacak zamanınızın olması koşuluyla, sözlü dili hiçbir güçlükle karşılaşmadan anlayabilirsiniz.