TOEIC Kursu

TOEIC Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle TOEIC'de Hedefe Nokta Atışı Yapın!

Zor Sınav Tanımıyoruz.. Aramadan Önce TOEIC’e Veda Edin, Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz..


TOEIC eğitimlerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana yönelik olarak 4 beceri üzerine (Writing, Speaking, Listening, Reading) akademik eğitimler, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar şeklinde ilerlemektedir.

DETAYLAR İÇİN: (0312) 285 0223

TOEIC Kursları

Temel ve İleri Düzey Gramer Anlatımlar

4 Beceri Üzerine Akademik Eğitimler

Puan Arttıracak Kalıplar

Özel Sınav Stratejileri

Alanında Uzman Sınav Hocaları

Deneme Sınavları ve Kritikleri

TOEIC Seviye Belirleme

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini seçip writing yazıp info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing'lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Başarıyı Şansa Bırakmayın!

Bizimle TOEIC’de Hedefe Nokta Atışı Yapın..

TOEIC programlarımızda son kontenjanları kaçırmayın!

09 10
days
17 18
hrs
41 42
mins
06 07
secs

En Kaliteli Kurs En Uygun Fiyatlar!

Ön Kayıt – Ön Bilgi Formu

  Kayıt Olmak İstediğiniz Program:

  TOEIC Sınavı

  TOEIC Sınavının açılımı Test Of English for International Communication’dır. TOEFL sınavını geliştiren ETS’nin hazırladığı TOEIC sınavında, adayların mesleki ingilizce yetenekleri ölçülmektedir. Türkiye’de her yıl bu sınava milyonlarca kişi girmektedir. Özel veya kurumsal birçok şirketin iş alımlarında adaylardan bu sınavla İngilizce seviyelerini belgelemeleri istemektedir.

  TOEIC Sınavı diğer sınavlara göre (TOEFL & IELTS) daha kolay ve ekonomik sınavdır. Sonuçlar 5 gün içerisinde öğrencinin eline ulaşmaktadır ve bu sınav her yıl sık aralıklarla yapılmaktadır.

  TOEIC Sınavının Formatı

  TOEIC Sınavı 200 sorudan oluşmaktadır ve 2 saat sürmektedir. Sınavın bölümleri şu şekildedir;

  1. Bölüm Dinleme:

  Dinleme bölümü 100 sorudan ibarettir. Öğrenciye sesli olarak dinletilen cümlelerden oluşur. Bu bölüm kendi içinde 4 kısımdan oluşmaktadır.

  1. Birinci Kısım: Öğrenciye çeşitli fotoğraflar gösterilir ve bu fotoğraflar hakkında sorular yöneltilir. Toplam 20 sorudan oluşur sorular dört şıklıdır.
  2. İkinci Kısım: Bu kısımda öğrenciyle karşılıklı soru cevap yapılmaktadır ve bölüm 30 sorudan oluşur. Sorular 3 şıklıdır.
  3. Üçüncü Kısım: Kısa cümleler kurdurularak öğrencinin konuşma becerisi ölçülür. Bu kısım 30 sorudan oluşur ve dört şıklıdır.
  4. Dördüncü Kısım: Uzun konuşmalardan oluşur. Bu sefer öğrenciye uzun cümleler kurdurulur. Yirmi sorudan oluşur ve dört şıklıdır.

  2. Bölüm Okuma:

  Okuma bölümünde öğrenciye metinler verilir okumaları istenir. Adayın okuma becerisini ölçmeye yöneliktir ve 100 sorudan oluşur. Bu bölüm de kendi içinde 3 ayrı kısımdan oluşmaktadır.

  1. Birinci Kısım: Öğrenciden verilen metindeki eksik kısımların doldurulması istenir. 40 sorudan oluşmaktadır ve dört şıklıdır.
  2. İkinci Kısım: Öğrenciden verilen metindeki hatalı yerleri bulmaları istenmektedir. 20 sorudan oluşur ve dört şıklıdır.
  3. Üçüncü Kısım: Öğrenciye verilen metni okuttuktan sonra metinle alakalı sorular sorulur. 40 sorudan oluşur ve sorular yine 4 şıklıdır.