TOEIC Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın!

Birebir TOEIC derslerimiz ile TOEIC’e son kez hazırlanın.

HEMEN BİLGİ AL

KVKK

10 + 4 =

TOEIC Kursu Programlarımızda Avantajlı Fiyatları ve Son Kontenjanları Kaçırmayın!

Zor Sınav Tanımıyoruz! Aramadan Önce TOEIC’e Veda Edin, Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz..

TOEIC Kursu Programlarımız

TOEIC eğitimlerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana yönelik olarak 4 beceri üzerine (Writing, Speaking, Listening, Reading) akademik eğitimler, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar şeklinde ilerlemektedir.
✓ Temel ve İleri Düzey Gramer Anlatımlar
✓ 4 Beceri Üzerine Akademik Eğitimler
✓ Puan Arttıracak Kalıplar
✓ Özel Sınav Stratejileri
✓ Alanında Uzman Sınav Hocaları
✓ Deneme Sınavları ve Kritikleri

ÖN BİLGİ FORMU

KVKK

13 + 12 =

GURUR TABLOMUZ

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

(0312) 285-0223

TOEIC birebir derslerimiz hakkında bilgi almak için bizlere ulaşın.

İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
2024-07-04
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kariyer Planim icin IELTS puani almam lazimdi. Kariyer Yolundan Nasrin Hoca ile calisarak bu hayalime kavustum. Sizler de gonul rahatligi ile KARIYER YOLUNU tercih edebilirsiniz.
Esen ağıroğlu
Esen ağıroğlu
2024-06-20
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Kariyer yolu Silay hoca dan online ders aldım. Adım adım video ve canlı dersleri takip ettimde eksiklerimi ve tekniği öğrendim. Sadece dersleri dinlemek tabi ki yeterli değil en büyük çaba öğrenen de ama hocayı dinleyip adımları , söylenenleri yaptığımızda çok çok verimli bir kurs haline geliyor. Silay hocama ve Kariyer yolu' na çok teşekkür ederim. DEVAM: kurs bittikten sonra sorularım olmasına rağmen ve bazı testlerin cevaplarını alabilmek mümkün olmadı. Çünkü Silay hocaya ulaşmak imkansız.
Yusuf Yazgan
Yusuf Yazgan
2024-05-16
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
THY pilotluk mülakat sürecimde ielts sınavından 6.0 almam gerekiyordu. İstediğim hocalardan yüz yüze birebir eğitim alma şansım oldu ve diğer çalışanlar da dahil hepsinden çok memnun kaldım. Mülakatlarımın yoğunluğunda ara verme şansı tanıdılar. Kötü seviyede başlamama rağmen 3 aylık kısa süreçte 6.0 puanı almayı başardım. Destekleri için hepsine ayrı teşekkür ederim.
bahar eren doruk
bahar eren doruk
2024-05-01
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Yaklaşık 4 ay gibi bir sürede Erdem Karabulut hocam sayesinde üniversitede aldığım eğitimden çok daha fazlasını öğrendim. Hatta o kadar çok eksik yanımı fark ettim ki bunların hepsini öğrenme fırsatını yakaladım. Erdem Hoca alanında gerçekten çok başarılı ve özverili birisi, kendisine verdiği emekler için sonsuz teşekkür ediyorum. Kendisinden sadece Almanca değil, nasıl iyi bir öğretmen olunur, nasıl icra edilmelidir onu da öğrendiğimi düşünüyorum. Kendisinin öğrencilere yönelik sabrı ve öğretimi bana çok örnek olmuştur. İyi ki kendisini tanıma fırsatım oldu, bu fırsatı yakalamış olmak hayatımın dönüm noktasıdır. Ayrıca yaşanan en ufak teknik bir sıkıntıda bilgi veren, dersleri zamanında sisteme yükleyerek Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilere kaliteli bir yds kursu bulmanın bu kadar zor olduğu bir zamanda erişme imkanı sunan tüm Kariyer Yolu ailesine çok teşekkür ederim.
Selin Şahin
Selin Şahin
2024-04-30
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Merhabalar, Erdem Hocamızın YDS kursunu almış biri olarak kesinlikle kaliteli bir eğitim ve iyi bir yönlendirme almak isteyen herkese gerek Erdem Hocamızı gerek ise sağladıkları iletişim ve kolaylıklar ile Kariyer Yolunu gönül rahatlığı ile tavsiye ederim✨ Erdem Hocamızın alanında kendini kanıtlamış, vermiş olduğu eğitim ile öğrencilerine güzel bir eğitim hayatı sunan seçkin öğretmenlerimizden olduğunu ben de bu kursa katılarak bizzat deneyimlemiş oldum✨Buradan tekrar değerli hocamıza teşekkürlerimi iletmek isterim, hocamız sayesinde kısa süre içerisinde çok güzel bir puan elde ettim✨🙏
Büşra Oktay
Büşra Oktay
2024-04-29
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Erdem hocamiz sayesinde kendimi çok geliştirdim buna vesile olan kariyer yoluna da çok teşekkür ediyorum herhangi bir sorunda direkt olarak ilgileniyorlar ve çözüm sağlıyorlar 👍👍
Arzu Cakmak
Arzu Cakmak
2024-04-27
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Sayın Erdem hocam ve Kariyer yolu ekibinden son derece memnunum. Çok teşekkür ediyorum. Almanca yds ye kesinlikle Kariyer yolu ve Erdem hocam ile hazırlanmanızı tavsiye ederim. Ekip çok ilgili ve güler yüzlü.
Zekiye Guner
Zekiye Guner
2024-04-27
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Yds sürecinde bana ışık tutan, emeklerinin asla yadsınamayacağı, bizlerle özenle ilgilenip almanca gibi zor bir dilin sınavında güzel başarılar elde etmemizi sağlayan çok kıymetli Erdem hocama ve bizleri kendisi ile buluşturan kariyer yolu ekibine minnettarım.
Kamer Cinar
Kamer Cinar
2024-04-27
Trustindex, incelemenin orijinal kaynağının Google olduğunu doğrular.
Hem Erdem Hocanin hemde Silay Hocanin kurslarina katilmis biri olarak derslerden özellikle dilbilgisi ve kelime dağarciği açisindan büyük ilerleme sağladim.Emekleriniz için sonsuz tesekkürler!

TOEIC Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini hakkında writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.

2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.

3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing’lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.

2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.

3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)

4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Kariyer Yolu İletişim Bilgileri

TOEIC

TOEIC Sınavının açılımı Test Of English for International Communication’dır. TOEFL sınavını geliştiren ETS’nin hazırladığı TOEIC sınavında, adayların mesleki ingilizce yetenekleri ölçülmektedir. Türkiye’de her yıl bu sınava milyonlarca kişi girmektedir. Özel veya kurumsal birçok şirketin iş alımlarında adaylardan bu sınavla İngilizce seviyelerini belgelemeleri istemektedir.

TOEIC Sınavı diğer sınavlara göre (TOEFL & IELTS) daha kolay ve ekonomik sınavdır. Sonuçlar 5 gün içerisinde öğrencinin eline ulaşmaktadır ve bu sınav her yıl sık aralıklarla yapılmaktadır.

TOEIC Sınavının Formatı

TOEIC Sınavı 200 sorudan oluşmaktadır ve 2 saat sürmektedir. Sınavın bölümleri şu şekildedir;

1. Bölüm Dinleme:

Dinleme bölümü 100 sorudan ibarettir. Öğrenciye sesli olarak dinletilen cümlelerden oluşur. Bu bölüm kendi içinde 4 kısımdan oluşmaktadır.

Birinci Kısım: Öğrenciye çeşitli fotoğraflar gösterilir ve bu fotoğraflar hakkında sorular yöneltilir. Toplam 20 sorudan oluşur sorular dört şıklıdır.

İkinci Kısım: Bu kısımda öğrenciyle karşılıklı soru cevap yapılmaktadır ve bölüm 30 sorudan oluşur. Sorular 3 şıklıdır.

Üçüncü Kısım: Kısa cümleler kurdurularak öğrencinin konuşma becerisi ölçülür. Bu
kısım 30 sorudan oluşur ve dört şıklıdır.

Dördüncü Kısım: Uzun konuşmalardan oluşur. Bu sefer öğrenciye uzun cümleler kurdurulur. Yirmi sorudan oluşur ve dört şıklıdır.

2. Bölüm Okuma:

Okuma bölümünde öğrenciye metinler verilir okumaları istenir. Adayın okuma becerisini ölçmeye yöneliktir ve 100 sorudan oluşur. Bu bölüm de kendi içinde 3 ayrı kısımdan oluşmaktadır.

Birinci Kısım: Öğrenciden verilen metindeki eksik kısımların doldurulması istenir. 40 sorudan oluşmaktadır ve dört şıklıdır.
İkinci Kısım: Öğrenciden verilen metindeki hatalı yerleri bulmaları istenmektedir. 20 sorudan oluşur ve dört şıklıdır.
Üçüncü Kısım: Öğrenciye verilen metni okuttuktan sonra metinle alakalı sorular sorulur. 40 sorudan oluşur ve sorular yine 4 şıklıdır.