IELTS Kursu

IELTS Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle IELTS'te Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Zor Sınav Tanımıyoruz.. Aramadan Önce IELTS'e Veda Edin, Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz..

IELTS eğitimlerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana yönelik olarak; genel İngilizcenin toparlanması, 4 beceri üzerine (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıpların gösterimi, deneme sınavları ve kritikleri şeklinde ilerlemektedir. IELTS eğitimlerimiz birebir dersler şeklinde verildiği için her öğrenci kendi seviyesine ve eksiklerine yönelik, sonuç odaklı bir eğitim almaktadır. IELTS, TOEFL, PROFICIENCY gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarı oranımız çok yüksektir.

KANITLANMIŞ ÜST DÜZEY BAŞARI ORANI ! BİZİMLE IELTS'e SON DEFA HAZIRLAN ..

IELTS Eğitim İçeriği

Temel ve İleri Düzey Gramer Anlatımlar

4 Beceri Üzerine Akademik Eğitimler

Sınav Stratejileri ve Puan Arttıracak Kalıplar

IELTS Formatında Deneme Sınavları ve Kritikleri

Alanında Son Derece Uzman Sınav Hocaları

Birebir Eğitim

Kaliteli Materyaller

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

Üstelik sınava geç kayıt + speaking gün tercihi vb. tüm durumlarda IDP Partner kurumu olarak siz değerli öğrencilerimize destek sağlıyoruz.  Talebiniz doğrultusunda IDP sınav kayıtlarınızı da biz yapıyoruz.

IELTS Seviye Belirleme

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini hakkında writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing'lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı!

Tamamı IELTS sınav formatına son derece hakim alanında uzman hocalardan oluşan öğretmen kadromuzla IELTS’e son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  Öğrenci Görüşlerimizden Bazıları 🙂

  IELTS

  IELTS sınavı, kişinin İngilizce konuşma, yazma, okuma, dinleme becerilerini ölçen toplamda 9 puandan oluşan, akademik ve genel olarak 2 türde yapılan bir sınavdır. Sınavın maksimum puanı 9’dur. Sınavda kalma ya da geçme yoktur. Her bölüm ayrı ayrı puanlandırılır ve ortalaması ise sonuç kısmını oluşturur. Bazı kurumlar yalnızca ortalama sonuca bakarken bazı kurumlar belirli bölümlerden ya da tüm bölümlerden en az belli bir puan alınması gerekliliği koyar. Örneğin: Speaking en az 6.0, overall ise 6,5 olmalı gibi..

  IELTS sınavının uluslararası geçerliliği bulunmaktadır. Sınava İngilizce 4 becerideki seviyesinin belirlenmesini isteyenler katılabilir. IELTS sınavı kağıt üzerinde yapılmakta, speaking ise karşılıklı konuşma şeklinde olmaktadır.

  **2013 yılı itibariyle ielts sınavı doktora için kabul edilmemektedir.

  IELTS sınavında dinleme bölümü 30 dakikadan, yazma bölümü 60 dakikadan, okuma bölümü 60 dakikadan, konuma bölümü ise 11 ile 14 dakika arasında bir zaman diliminden oluşmaktadır. Speaking sınavı aynı gün olabileceği gibi diğer becerilerde 3 gün önce ya da 3 gün sonra da yapılabilir.

  Akademik ve Genel IELTS sınavlarının ücretleri aynı olup her yıl değişmektedir. Sınav sonuçları sınavdan 13 gün sonra açıklanmaktadır.