Business English

İş İngilizcesi Kurslarımız

Kariyer Yolunda Mesleki İngilizcenizi Hızla Geliştirin!

Mesleki İngilizce eğitimlerimiz tıp İngilizcesi, havacılık İngilizcesi, finans İngilizcesi gibi bir çok meslek alanında VIP gruplar ve birebir eğitim şeklinde verilebilmektedir.

DETAYLAR İÇİN: (0312) 285 0223

Kariyer Yolu Eğitim Kurumları

Adres: Meşrutiyet Mh. Konur Sk. No: 18/15
Özkök İş Hanı Kat: 5 Çankaya / ANKARA
Email: info@kariyeryolu.com.tr
Telefon: (0312) 285 0223

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  İş İngilizcesi

  İş İngilizcesine günümüzde fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Business English, Genel İngilizcenin devamı gibi de görülebilir aslında. İş İngilizcesi kursu almak isteyen bireyin öncelikle Genel İngilizcesini toplaması, gerekirse belli bir seviyeye ulaşana kadar genel İngilizce eğitimi alması gerekmektedir. Ancak Genel İngilizceden sonra akademik İngilizceye geçilebilir.

  Business English Courses; kişinin eğitim alacağı iş İngilizcesi alanında kendini daha rahat ifade edebilmesini, mesleki İngilizce terimlerini kullanabilmesini, alanıyla ilgili bir sözleşmeyi okuma, anlama, bir maili cevaplama, iş görüşmesi yapabilme vb. konulardaki becerilerini geliştirebilmesini sağlar.  Kısacası kişinin kendi meslek alanında kendini doğru ve tam ifade edebilmesini, karşı tarafı da tam anlamıyla anlayabilmesini sağlar. İş İngilizcesi kursları ile çalışanların istihdama yönelik iletişim becerileri geliştirilir ve eksiksiz bir altyapı oluşturulur. Her bireyin kendi iş alanıyla ilgili akademik terimler öğretilir. Kişinin iş hayatında daha etkili ve aktif olabilmesi için iş İngilizcesi bilgisi büyük önem arz etmektedir.

  İş İngilizcesi eğitim konuları; genel olarak kendini tanıtma, mesleğini tanıtma, görevini tanımlama, mesleki kelime çalışmaları, diyaloglar, mesleki e-mail atma, sunum hazırlama, rapor hazırlama, mesleki telefon iletişimi, okuma parçaları, dinleme vb. şeklindedir.