TOEFL Kursu

TOEFL Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın! Bizimle TOEFL'da Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Zor Sınav Tanımıyoruz.. Aramadan Önce TOEFL'a Veda Edin, Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz..

TOEFL eğitimlerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana yönelik olarak; genel İngilizcenin toparlanması, 4 beceri üzerine (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıpların gösterimi, deneme sınavları ve kritikleri şeklinde ilerlemektedir. TOEFL eğitimlerimiz birebir dersler şeklinde verildiği için her öğrenci kendi seviyesine ve eksiklerine yönelik, sonuç odaklı bir eğitim almaktadır. TOEFL, IELTS, PROFICIENCY gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarı oranımız çok yüksektir.

KANITLANMIŞ ÜST DÜZEY BAŞARI ORANI ! BİZİMLE TOEFL'a SON DEFA HAZIRLAN ..

TOEFL Eğitim İçeriği

Temel ve İleri Düzey Gramer Anlatımlar

4 Beceri Üzerine Akademik Eğitimler

Sınav Stratejileri ve Puan Arttıracak Kalıplar

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Alanında Son Derece Uzman Sınav Hocaları

Birebir Eğitim

Kaliteli Materyaller

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

TOEFL Seviye Belirleme

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini hakkında writing yazarak info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
 2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
 3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
 2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
 3. Writing yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı!

Tamamı TOEFL sınav formatına son derece hakim alanında uzman hocalardan oluşan öğretmen kadromuzla TOEFL’a son kez hazırlanın..

Listening

Reading

Speaking

Sınav Stratejileri

Writing

Deneme Sınavları

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  Öğrenci Görüşlerimizden Bazıları 🙂

  TOEFL

  TOEFL sınavı TOEFL IBT ve TOEFL PBT şeklinde iki alanda yapılmaktadır. Sınava girenlerin %90’dan fazlası TOEFL IBT sınavına girmektedir. TOEFL IBT sınavı da IELTS gibi 4 beceri üzerine bir sınavdır. IELTS’den en büyük farklı ielts sınavının kağıt üzerinde TOEFL’ın ise bilgisayar üzerinde yapılan bir sınav olmasıdır. (TOEFL PBT ise kağıt üzerinde yapılır.)

  TOEFL sınavına İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak isteyenler, İngilizce dili öğrenim programlarına kabul edilenler, burs adayları, TOEFL sınav sonucu isteyen ülkelere vize başvurusu yapacak olanlar başvurabilirler.

  TOEFL sınavı için birçok sınav yeri bulunmakla birlikte diğer sınavlara nazaran daha fazla da sınav tarihi bulunmaktadır. Sınav ücreti 185 $ şeklindedir (Türkiye için). Sınavın geçerliliği 2 yıldır. Sınav süresi ise yaklaşık 4,5 saattir.