PTE Kursu

PTE Kursu

Başarıyı Şansa Bırakmayın.. Bizimle PTE'de Hedefe Nokta Atışı Yapın!

Zor Sınav Tanımıyoruz! Aramadan Önce PTE'ye Veda Edin, Çünkü Biz Bu İşi Biliyoruz..

PTE eğitimlerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana yönelik olarak 4 beceri üzerine (Writing, Speaking, Listening, Reading) akademik eğitimler, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar şeklinde ilerlemektedir.

Temel ve İleri Düzey Gramer Anlatımlar

4 Beceri Üzerine Akademik Eğitimler

Puan Arttıracak Kalıplar

Özel Sınav Stratejileri

Alanında Uzman Sınav Hocaları

Deneme Sınavları ve Kritikleri

PTE Seviye Belirleme Sınavı

Seviyeniz hakkında ön bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtilen konulardan bir tanesini seçip writing yazıp info@kariyeryolu.com.tr adresine iletiniz.

Writing Konuları

 1. Overpopulation of urban areas has led to numerous problems. Identify one or two serious ones and suggest ways that governments and individuals can tackle these problems.
 2. A growing number of people feel that animals should not be exploited by people and that they should have the same rights as humans, while others argue that humans must employ animals to satisfy their various needs, including uses for food and research. Discuss both views and give your opinion.
 3. Formal examinations are the only effective way to assess a student’s performance. Continual assessment such as course work and projects is not a satisfactory way to do this. To what extent do you agree or disagree with this statement?

Writing'lerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında en az 250 kelime yazın.
 2. Kompozisyon INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION’dan oluşmalıdır.
 3. Kompozisyonu yazarken yazarken sözlük kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirtmektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Başarıyı Şansa Bırakmayın!

Bizimle PTE’de Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Alanında uzman sınav hocalarından alacağınız PTE kursu programlarıyla sınava son defa hazırlanın!

09 10
days
17 18
hrs
49 50
mins
37 38
secs

En Kaliteli Kurs En Uygun Fiyatlar!

Ön Kayıt – Ön Bilgi Formu

  Kayıt Olmak İstediğiniz Program:

  PTE Academic

  PTE sınavı IELTS, TOEFL gibi 4 beceri üzerine yapılan (speaking, listening, reading, writing) sınavlardandır. PTE sınavı 3 saatten oluşmakta olup, sınav sonuçları beş gün içerisinde açıklanmaktadır. PTE’nin dünya genelinde tanınırlığı bulunmakta ve iki sene boyunca sınırsız sınav sonuç belgesi alınabilmektedir.

  PTE sınavının ücreti Türkiye’deki test merkezlerinde 465 TL şeklindedir. Sınava geç kayıt yapıldığında ise ücret artmaktadır. Ödemeler kredi kartı ya da banka kartı ile yapılabilmektedir. PTE sınavı ülkemizdeki birçok üniversitenin hazırlık muafiyetinde kabul görmektedir. Yanı sıra birçok yabancı üniversite için eş değerliliği bulunmaktadır. TOEFL, YDS ve IELTS’ye göre çok daha kolay olan PTE Academic sınavının YÖK tarafından da eş değerliliği bulunmaktadır.

  Sınavın en büyük avantajı sonuçların 5 gün gibi kısa bir süre içerisinde açıklanıyor olması ve sonucun öğrenildikten sonra hemen yeni bir PTE Academic sınavına daha başvuru yapılabiliyor olmasıdır.